MORIS CUP Jahodná 2012

Kategória: PAV
Dátum konania: 08. - 10.06.2012
Uzávierka podávania prihlášok:

Zoznam prihlásených

P.č. Súťažiaci Jazdec Vozidlo Skupina Trieda Pretek
1.FORD TEAM RS SLOVAKIA (SVK)Martin KOIS (SVK)Ford FiestaE1+2000ECC, GSMP, MSR
2.HillclimB Racing Team (SVK)Erich Achs (SVK)Opel Lotus FormulaE2-2000IHCC, MSR
3.Gabriela Andrišeková (SVK)Gabriela Andrišeková (SVK)Škoda 130 RSHK1-1300MSR
4.Autotechna Racing Team (SVK)Jaroslav Baránek (SVK)Ferrari 308 GT4 DinoHK1+1300MSR
5.. (.)Norbert Hrico (SVK)Mazda 323PNP3NP
6.František Kuča (SVK)František Kuča (SVK)Honda Civic Type RS-2000MSR
7.L Racing s.r.o. (SVK)Peter Lipták (SVK)Mitsubishi Lancer Evo VIIIA+2000IHCC, MSR
8.L Racing s.r.o. (SVK)Ján Lipták (SVK)Subaru Impreza Wrx STiE1+2000ECC, MSR
9.Mario Grumich (SVK)Mario Grumich (SVK)ŠKODA 120 S RallyeHH-1300MSR
10.Strong Racing Team (SVK)Bohumír Čambálik (SVK)Peugeot 207AFRE1-2000ECC, GSMP, MSR
11.Autotechna Racing Team (SVK)Tomáš Mády (SVK)Kia Cee'dE1-2000ECC, GSMP, MSR
12.THAC (HUN)László Hernádi (HUN)Mitsubishi Lancer Evo VIIIA+2000IHCC, GSMP, MSR
13.- (x)Juraj Rakuščinec (SVK)Fiat 125 SPNP3NP
14.CR racingteam (SVK)Ctirad Rozum (SVK)Subaru WRX STIS+2000MSR
15.RASMAR RALLY TEAM (SVK)Jozef Molnar (SVK)Skoda Fabia 16VA-1400MSR
16.EMS Racing Team Slovakia (SVK)Peter Ambrúz (SVK)Opel Calibra 16VE1-2000ECC, MSR
17.EMS Racing Team Slovakia (SVK)Peter Jureňa (SVK)Mitsubishi Lancer Evo IXN+2000IHCC, GSMP, MSR
18.Czech National Team (CZE)Václav Janík (CZE)Lola B02/50E2-SS-3000IHCC
19.Peter Florek (SVK)Peter Florek (SVK)Mitsubishi Lancer Evo VIIIPNP4NP
20.Peter Slávik (SVK)Peter Slávik (SVK)Mazda 323 GTRE1+2000MSR
21.Ecar Event Team (SVK)Martin Lešo (SVK)Renault Clio RSS-2000MSR
22.- (.)Peter Cuker (SVK)Citroen ZXPNP3NP
23.Profi Technology s.r.o. (SVK)Ján Miloň (SVK)Škoda Fabia WRCA+2000IHCC, GSMP, MSR
24.Czech National Team (CZE)Dan Michl (CZE)Opel MichlE1-3000ECC
25.- (-)Roman Tutko (SVK)Suzuki Swift GTIPNP1NP
26.Veronika Vanyová (SK)Veronika Vanyová (SK)Honda CRXS-1600MSR
27.Auto Šutľák (SVK)Miroslav Šutľák (SVK)Škoda FabiaE1-2000ECC, GSMP, MSR
28.Oto Hroba (SVK)Oto Hroba (SVK)Citroen Saxo VTSE1NP2NP
29.- (-)Peter Danielis (SVK)Seat IbizaFNP3NP
30.- (.)Marek Pazderák (SVK)Lada 2107PNP2NP
31.Motorservis-Koleno (SVK)Miloš Koleno (SVK)Skoda 130LRE1-1600ECC, GSMP, MSR
32.Motorservis-Koleno (SVK)Miloš jun. Koleno (SVK)Škoda Octavia Kit CarE1-2000ECC, GSMP, MSR
33.- (.)Erik Uhrin (SVK)Peugeot 306 2.0 16VPNP3NP
34.- (.)Jiří Sedláček (SVK)Fiat SeicentoPNP1NP
35.Autocrosový klub Revúca (SVK)Jozef Kriška (SVK)Škoda FabiaE1-2000ECC, GSMP, MSR
36.- (.)Kamil Macháček (SVK)Opel CalibraE0NP4NP
37.Beltowski Motorsport (POL)Marcin Beltowski (POL)Subaru ImprezaE1+2000ECC, GSMP
38.Beltowski Motorsport (POL)Wojciech Beltowski (POL)Subaru ImprezaN+2000IHCC, GSMP
39.SCHOOL Team Hungary Kft. (HUN)Endre Kovács (HUN)BMW Compact E36E1+2000ECC, MSR
40.CMM-media sport s.r.o. (SVK)Tomáš Ondrej (SVK)Mitsubishi Lancer Evo IXN+2000IHCC, MSR
41.Madziara Jacek (POL)Jacek Madziara (POL)BMW E87 120dNN-2000IHCC, GSMP, MSR
42.CR racingteam (SVK)Ernest Misley (SVK)Subaru Impreza GTS+2000MSR
43.Baran Roman (POL)Roman Baran (POL)Renault ClioE1-2000ECC, GSMP, MSR
44.Motorsport Dobšiná (SVK)Tomáš Fusko (SVK)Škoda Felicia Kit CarA-1600IHCC, MSR
45.Marek Žeňuch (SVK)Marek Žeňuch (SVK)Nissan Sunny GTIE1-2000MSR
46.Stec Mariusz (POL)Mariusz Stec (POL)Mitsubishi Lancer Evo IXE1/Op+2000ECC, GSMP, MSR
47.PERŁA EXPORT race &rally team (POL)Michał Bochenek (POL)Honda IntegraA-2000IHCC, GSMP, MSR
48.Jania Janusz (POL)Janusz Jania (POL)Alfa Romeo 156 TSN-2000GSMP, MSR
49.- (bez)Mojmír Čambal (SVK)Citroen Saxo VTSPNP2NP
50.Nutrend Racing (CZE)Jiří Svoboda (CZE)Radical SR3E2-SCE2-SCIHCC
51.EL Paganus Kft (HUN)Csaba Leffler (HUN)Renault Mégane CoupéA/SKA-2000MSR
52.Michałowski Aleksander (POL)Aleksander Michałowski (POL)Mitsubishi Evo HKSE1+2000ECC, GSMP
53.JUDr. František Oravec (SVK)František Oravec (SVK)Škoda 130 RSHK1-1300MSR
54.Artur Rowiński (Pol)Artur Rowiński (POL)Audi QuattroE1+2000ECC, GSMP
55.- (.)Jaroslav Duboczi (SR)Seat Leon TDIPNP3NP
56.SÚDST s.r.o. (SVK)Marián Gróf (SVK)Suzuki SwiftE1-1600MSR
57.. ()Pavol Jajcay (SVK)Nissan SunnyE0NP3NP
58.SCHOOL Team Hungary Kft. (HUN)Rudolf Horváth (HUN)Porsche 911 GT3 CUPE1+2000MSR
59.JOSK (SVK)Ján Ondrejka (SVK)Škoda 200 RSE1-1600MSR
60.KL RALLY TEAM (SVK)Vlastimil Majerčák (SVK)Mitsubishi Lancer Evo IXN+2000MSR
61.BF-CAR (SVK)Bohuslav Findo (SVK)Peugeot 106 GTIE0NP2NP
62.MR Autosport r.t. (SVK)Pavol Nagy (SVK)Citroen C2A1600MSR
63.KL RALLY TEAM (SVK)Tomáš Kukučka (SVK)Mitsubishi Lancer Evo IXN+2000MSR
64.CMM-Media Sport.s.r.o. (.)Pavol Horňak (SVK)Lada .E1-1600MSR
65.Nagórski Tomasz (POL)Tomasz Nagórski (POL)Subaru Impreza WRXE1+2000ECC, GSMP, MSR
66.Dinner Racing Team (SVK)Roland Mogyoros (SVK)Škoda F99E2-2000MSR, JMSR
67.Strong racing team (SVK)Andrej Kacvinský (SVK)Škoda FeliciaA-1400MSR
68.. (.)Peter Kacvinský (SVK)Suzuki Swift GTIE0NP1NP
69.MR Autosport R.T. (SVK)Maroš Palko (SVK)Renault ClioN-2000MSR, JMSR
70.- (.)Jakub Kolek (SVK)Peugeot 106 RallyePNP2NP
71.Kozioł Grzegorz (POL)Grzegorz Kozioł (POL)Mitsubishi Lancer Evo VIIIA+2000IHCC, GSMP
72.Rasmar Rally Team (SVK)Tibor Šamo (SVK)Citroen SaxoA-1600MSR
73.František Kmeť (SVK)František Kmeť (SVK)Easter MTX 1-03E2-SS-2000MSR
74.Strong racing team (SVK)Vladimír Hudy (SVK)Renault Clio RSN-2000IHCC, GSMP, MSR
75.Slovakia rally systém (SVK)Michal st. Kovalčík (SVK)Škoda Oktávia WRCE1+2000ECC, GSMP, MSR
76.MIHYRING (SVK)Rastislav Chvála (SVK)Mitsubishi Evolution IXN+2000MSR
77.Rasmar Rally Team (SVK)Michaela Debnárová (SVK)Peugeot 206A-1600MSR
78.Styllex motorsport (SVK)Jozef Béreš jun. (SVK)Audi Quattro 80 CoupeE1+2000ECC, MSR
79.. (.)Mário Tóth (SVK)Škoda 110LPNP1NP
80.Slovakia rally systém (SVK)Igor Drotár (SVK)Škoda FabiaA+2000IHCC, GSMP, MSR
81.Slovakia rally systém (SVK)Michal ml. Kovalčík (SVK)Škoda Oktávia WRCE1+2000ECC, GSMP, MSR
82.SCHOOL Team Hungary Kft. (HUN)Balázs Horváth (HUN)BMW M3 E46E1+2000MSR
83.L RACING s.r.o (SVK)Alexander Baffy (SVK)Peugeot 106E1-1600MSR
84.- (.)Martin Mesaros (SVK)Škoda 120 LSPNP1NP
85.- (.)Richard Vojakovič (SVK)Lada 2101-1PNP2NP
86.- (.)Miroslav Krbaťa (SVK)Škoda FabiaPNP1NP
87.. (.)Jan Barica (SVK)Subaru Impreza STiE0NP4NP
88.- (.)Jan Barica jun. (SVK)Daihatsu CharadeE0NP1NP
89.KL Rally Team (SVK)Jozef Jágrik (SVK)Mitsubishi Lancer Evo VIA+2000MSR
90.BRS MOTORSPORT (POL)Tomasz Senkowski (POL)Renault ClioOpen 20000pen 2000GSMP
91.TOMASZ FLIŚNIK (POL)TOMASZ FLIŚNIK (POL)OPEL ASTRA GSIHS/Z2000GSMP
92.Marek Czudek (POL)Marek Czudek (POL)Renault Clio SportN- 2000GSMP
93.Piotr OSTROWSKI (POL)PIOTR OSTROWSKI (POL)BMW E36 M3HS/Z+2000GSMP
94.Jacek Handl (POL)Jacek Handl (POL)BMW 318ISHS/J2000GSMP
95.Pawlak Marek (POL)Marek Pawlak (POL)honda crxHS /J1600GSMP
96.AMB Moto Sport (POL)Arkadiusz Borczyk (POL)Honda CivicHS/Z1600GSMP
97.STEC (POL)MARIUSZ STEC (POL)Mitsubishi Lancer Evo IXOPENE1ECC, GSMP, MSR

Pozn.: Prihlášky su zoradené podľa času schválenia administrátorom.