DOBŠINSKÝ KOPEC 2013

Kategória: PAV
Dátum konania: 19. - 21.07.2013
Uzávierka podávania prihlášok:

 

DOBŠINSKÝ KOPEC 2013 which will be held from 19.7.2013 till 21.7.2013 will counts for:

EUROPEAN HILL-CLIMB CHAMPIONSHIP (EHC)

HISTORIC HILL-CLIMB CHAMPIONSHIP (HHCC)

CHAMPIONSHIP OF THE SLOVAK REPUBLIC (MSR)

INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF THE CZECH REPUBLIC (MMČR)

CHAMPIONSHIP OF THE CZECH REPUBLIC (MČR)

HISTORIC HILL-CLIMB CHAMPIONSHIP OF THE CZECH REPUBLIC (MČRHA)

CZECH TROPHY (ČT)

SLOVAK HILL CUP (SKP)

Zoznam prihlásených

P.č. Súťažiaci Jazdec Vozidlo Skupina Trieda Pretek
1.hbrt-medialife (svk)Erich Achs (svk)Formula Opel Lotus formulaD/E2-SS-2000EHC, MSR, MMČR
2.SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE (CZE)Petr Tykal (CZE)F-Easter MTX 1-03Category 5E2HHCC, MČRHA
3.Czech National Team (CZE)Vladimír Konicar (CZE)BMW 2002 TiCategory 1A5HHCC, MČRHA
4.Ford Team RS Slovakia (SVK)Martin Kois (SVK)Ford FiestaE1+2000MSR, MMČR
5.Anton Sloboda (SVK)Anton Sloboda (SVK)ŠKODA 110R/130RE11400MSR
6.Profi Technology s.r.o. (SVK)Ján Miloň (SVK)Škoda Fabia WRCA+2000MSR
7.. (.)Jaroslav Duboczi (SR)Seat LeonNP3-2000SKP
8.Autošport kmeť (SVK)František Kmeť (SVK)Metalex MTX 1-03category 5E2MSR
9.Ivan Kačeriak (SVK)Ivan Kačeriak (SVK)Honda CRXS-2000MSR
10.Czech National Team (CZ)Jiří Kubíček (CZ)Škoda 130 RSCategory 3C1HHCC, MČRHA
11.BP Autosport Bruntál-Martin Šípek (CZE)Martin Šípek (CZE)Lucchini PA 95 PA 95CN/E2-SC-3000EHC, MMČR, MČR
12.. (.)Stanislav Krivák (SVK)Peugeot 306NP32000SKP
13.Petr Mitánek (CZE)Mitánek Petr (CZE)Opel Astra GSIE1HE1H-2000ČTZAV
14.STEPS Nitra Racing (SVK)Oto Hroba (SVK)Citroen Saxo VTSE11600MSR, MMČR
15.STEPS Nitra Racing (SVK)Martin Hroba (SVK)Skoda FabiaE11400MSR, MMČR
16.KV Motorsport Klub (CZE)Antonín Daniel (CZE)Mitsubishi Lancer EVO IXE1+2000MMČR
17.ján Alberty (svk)Ján Alberty (svk)Suzuki Swift 1300 gtiNP11400SKP
18.Miroslav Adámek (CZE)Miroslav Adámek (CZE)NSU TT 1300Category 2B3HHCC, MČRHA
19.JUDr. František Oravec (SVK)František Oravec (SVK)Škoda 130 RScategory 3C1HHCC, MSR
20.Mitánek Petr (ČR)Lukáš Tomeček (ČR)Volkswagen Golf I GtiE1H-2000ČTZAV
21.-- (--)SAMUEL ŠORMAN (SVK)CITROEN SAXO VTSNP2-1600SKP
22.Lubomír Doležal (CZE)Lubomír Doležal (CZE)MTX 1-06Category 5E2MMČR, MČRHA
23.Nutrend Czech National Team (CZE)Václav Janík (CZE)Lola B02/50D/E2-SS-3000EHC, MSR, MMČR, MČR
24.Petr Mitánek (CR)Jaroslav Winter (CR)Honda Civic 2,0 Type RE1H-2000ČTZAV
25.AUTOKLUB JV Sport Racing v AČR (CZE)Jiří Svoboda (CZE)Norma M20FCN/E2-SC-2000EHC, MSR, MMČR, MČR
26.AUTOKLUB JV Sport Racing v AČR (CZE)Karel Hubáček (CZE)BMW M3 GTR E92E1+3000MSR, MMČR
27.L Racing s.r.o. (SVK)Jozef Béres (SVK)Audi Quattro S1E2-SH+3000MSR, MMČR
28.L Racing s.r.o. (SVK)Ján Lipták (SVK)Toyota Celica ST165H.+1300MSR
29.L Racing s.r.o. (SVK)Jozef Béres (SVK)Audi 80 Quattro coupeH+1300MSR
30.L Racing s.r.o. (SVK)Vladimír Hanuš (SVK)Mitsubishi Lancer EVO XN+2000MSR, MMČR
31.nemám (SVK)Štefan Kubacka (SVK)Honda CivicNP2-1600SKP
32.JUPI team (SVK) (SVK)VLASTIMIL SEDLACEK (SVK)Honda CivicNP2-1600SKP
33.Autotechna Racing Team (SVK)Tomáš Mády (SVK)KIA cee'dE1-2000MSR
34.ML Racing Team (SVK)Martin Lešo (SVK)Renault Clio RSS-2000MSR
35.Autotechna Racing Team (SVK)Jaroslav Baranek (SVK)Ferrari 308 GT4 DinoCategory 3C3HHCC, MSR, MČRHA
36.CR RACING TEAM (SVK)Ernest Mišley (SVK)SUBARU Impreza GTS+2000MSR
37.SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE (CZ)Oskar Král (CZ)FIAT 128 SCCategory 2B3HHCC, MČRHA
38.Michal Valluš (SVK)Michal Valluš (SVK)Renault Clio RS RagnottiN-2000MSR
39.Liqui Moly Racing Team (CZE)MAREK RYBNÍČEK (CZE)Mitsubishi Lancer EVO VIIIA+3000EHC, MMČR
40.Liqui Moly Racing Team (CZE)FILIP SAJLER (CZE)Mitsubishi Lancer EVO XN+3000EHC, MMČR
41.Liqui Moly Racing Team (CZE)Martin JERMAN (CZE)Mitsubishi Lancer EVO IXN+3000EHC, MMČR
42.Liqui Moly Racing Team (CZE)Gabriela SAJLEROVÁ (CZE)Mitsubishi Lancer EVO XN+3000EHC, MMČR
43.František Kuča (SVK)František Kuča (SVK)Honda civic Type RS- 2000MSR
44.Czech National Team ()Miloš Beneš (CZE)Osella FA 30D/E2-SS-3000EHC, MMČR
45.. (SVK)Ľubomír Eliáš st. (SVK)Seat Ibiza CupraNP- 2000SKP
46.Liqui Moly Racing Team (CZE)David Komárek (CZE)Norma M20FCN/E2-SC-3000EHC, MMČR
47.Srnka Motorsport (SVK)Mário Gallovič (SVK)Peugeot 106 XsiF- 1600MSR
48.KV Motorsport Klub (CZ)Veronika Cichá (CZ)Mitsubishi Lancer WRC 05E1/E2-SH+2000EHC, MSR, MMČR
49.KV Motorsport Klub (CZ)Karel Stehlik (CZ)Mitsubishi Colt EVOE1/E2-SH+2000EHC, MSR, MMČR
50.- (bez)Karol Tánczos (SVK)Alfa Romeo 145NP- 2000SKP
51.SVC Náchod - Czech National Team (CZE)Vitver Vladimír (CZE)AUDI WTTRE2-SH+3000EHC, MSR, MMČR
52.SCHWAN ROMAN (CZE)ROMAN SCHWAN (CZE)RENAULT MEGANE COUPEE2-SH-2000EHC, MMČR, MČR
53.AMK EcceHomo Šternberk (CZE)Pavel Kotek (CZE)BMW M3E1H+2000ČTZAV
54.SCHWAN ROMAN (CZE)MARTIN STAVAŘ (CZE)ŠKODA FABIAE1H-1400ČTZAV
55.AMK ecce homo Šternberk (CZE)Jiří Sedláček (CZE)BMW SŠ 13 SŠ 13E1 / E2-SH+3000EHC, MMČR
56.SCHWAN (CZE)Radim Ježek (CZE)Škoda FeliciaE1-1400MMČR, MČR
57.Vladimír Podmajerský (SVK)Vladimír Podmajerský (SVK)Peugeot 206 RCS-2000MSR
58.CZECH NATIONAL TEAM (CZ)Otakar Krámský (CZ)Reynard K13D/E2-SS-3000EHC, MSR, MMČR
59.Speedmaster racing team s r.o. ()Dušan Nevěřil (CZE)Norma M20FCCN/E2-SC-3000EHC, MMČR
60.Mario Grumich (SVK)Mario Grumich (SVK)Skoda 120 S S 120 S RALLyeCategory 3C1HHCC, MSR
61.Ladislav Deak (SVK)Ladislav Deak (SVK)Skoda Auto Fabia 1,4E11400MSR
62.AMK Vrbno pod Pradědem (CZE)Martin Pleva (CZE)Škoda 100E1H1400ČTZAV
63.ECCE HOMO Šternberk (CZE)Josef Žák (CZE)Škoda Š 100E1H1400ČTZAV
64.Czech national team (CZ)Jindřich Indra (CZ)Škoda 110L 110LCategory 3C1HHCC, MČRHA
65.Czech national team (CZE)Michaela Vondráková (CZE)Škoda 120S 120SCategory 2B3HHCC, MČRHA
66.ECCE HOMO Šternberk (CZE)Dušan Doseděl (CZE)Subaru vrx STI STIE1Hnad 2000ČTZAV
67.STRONG RACING TEAM (SVK)Andrej Kacvinsky (SVK)Renault Clio RSN-2000MSR
68.Zmeškalmotorsport (CZE)Miloš Zmeškal (CZE)Ralt RT 32HA V.E7MČRHA
69.AK Revúca (SVK)Jozef Kriška (S)Škoda FabiaE1-2000MSR, MMČR
70.bez (bez)Bohuslav Findo (SR)Peugeot 106 GTINP2-1600SKP
71.Polonia Racing Team (POL)Robert Steć (POL)Lola T96/50 ZytekD/E2-SS-3000EHC
72.CMM Media Sport s.r.o (SVK)Pavol Hornak (SVK)Mitshubishi Lancer EVO VIA+2000MSR
73.CZECH NATIONAL TEAM (CZE)Josef Michl (CZE)Porsche 911SCCategory 3C3HHCC, MČRHA
74.STRONG RACING TEAM (SVK)Bohumír Čambálik (SVK)PEUGEOT 207 AFRE1-2000MSR, MMČR
75.Schweiger Christian (AUT)Christian Schweiger (AUT)Mitsubishi Lancer EVO VIIA+3000EHC
76.Loracing security (SVK)Peter Lorenčík (SVK)Mitsubishi Lancer EVO XN+2000MSR
77.bez (-)Kamil Macháček (svk)Opel CalibraNP4+2000SKP
78.CR racingteam (SVK)Ctirad Rozum (SVK)Subaru WRX STI ImprezaS+ 2000MSR
79.Dinner Racing Team (SVK)Roland Mogyoros (SVK)Dallara F398D/E2-SS-2000MSR
80.Scuderia Motorsport (CZE)Milan Hrubý (CZE)Škoda Fabia FR16E1H-1600ČTZAV
81.EMS RACING SLOVAKIA (SK)PETER AMBRÚZ (SK)VAUXHALL VECTRAE1-2000MSR, MMČR
82.Pavel DVOŘÁK (CZ)Pavel DVOŘÁK (CZ)LIGIER JS 49CN/E2-SC- 2000EHC, MMČR, MČR
83.ARPenviro Team (SVK)Jaroslav Boldiš (SVK)SEAT IBIZANP3-2000SKP
84.PETER KACVINSKY (SVK)Peter Kacvinsky (SVK)SUZUKI SWIFTNP1-1400SKP
85.MR AUTOSPORT r.t. (SVK)Maroš Palko (SVK)Renault ClioN-2000MSR
86.AK Revúca (SVK)Lubomír Haluška (SVK)Volgswagen GolfNP3-2000SKP
87.Racing at heart (SVK)Jan Princ (SVK)SEAT LeonE1-2000MSR
88.Scuderia Motorsport (CZE)Bronislav Stejskal (CZE)Škoda Felicia Kit-CarE1H-1400ČTZAV
89.- (-)Rastislav Zvolenský (SVK)MITSUBISHI LANCER EVO IXNP4+2000SKP
90.LIQUI MOLY RACING TEAM (CZ)Jiří Špalek (CZ)Mitsubishi WRC 05E2-SH+3000EHC, MMČR
91.AUTO ŠUTĽÁK (SVK)MIROSLAV ŠUTĽÁK (SVK)ŠKODA 120 RALLYE -E1-1400MSR, MMČR
92.motorservis-koleno (svk)milos koleno (svk)skoda Octavia Kit CarE1-2000MSR, MMČR
93.motorservis-koleno (svk)milos koleno (svk)skoda 130 LRE1-1600MSR, MMČR
94.CZECH NATIONAL TEAM V AČR (CZ)OSKAR BENEŠ (CZ)MITSUBISHI LANCER EVO XN+2000EHC, MMČR
95.CZECH NATIONAL TEAM V AČR (CZE)DOMINIKA BENEŠOVÁ (CZE)MITSUBISHI LANCER EVO XN+2000EHC, MMČR
96.EMPREZA RACING TEAM V AČR (CZE)DAN BLAHO (CZE)MITSUBISHI LANCER EVO XN+2000EHC, MMČR
97.CZECH NATIONAL TEAM V AČR (CZE)JAROMÍR MALÝ (CZE)MITSUBISHI LANCER EVO VIIIA+2000EHC, MMČR
98.czech national team (CZ)jiří los (CZ)Mitsubishi Lancer Evo IXN+3000EHC, MSR, MMČR
99.KL RACING (SVK)Vlastimil Majerčák (SVK)Mitsubishi LancerN+3000EHC, MSR, MMČR
100.KL RACING (SVK)Jozef Jagrik (SVK)Mitsubishi Lancer EVO IXN+2000MSR, MMČR
101.KL RACING (SVK)Tomáš Fusko (SVK)Škoda Felícia Kit CarA-1600EHC, MSR, MMČR
102.L-Racing (.)Juraj Keszi (SVK)Mazda 323 GTRF+2000MSR
103.L-Racing (.)František Fusko (SVK)Seat Leon TDiN-2000MSR
104.Slovakia rally systém (SVK)Igor DROTÁR (SVK)ŠKODA Fabia WRCE 1+ 2000MSR, MMČR
105.. (SVK)Jajcay Pavol (SVK)Nissan SunnyNP3-2000SKP
106.SCHOOL TEAM HUNGARY Kft. (HUN)Endre Kovács (HUN)BMW E36 Compact 318E1+2000MSR
107.Pratlong Michael (FRA)Michael Pratlong (FRA)HURON FP1Category 5E2HHCC
108.Katrex Karolina Autosport (POL)Marian Czapka (POL)Porsche 928 SCategory 3C3HHCC
109.Best Lap SRL (ITA)Maurizio Pitorii (ITA)Wolf 6B 08CN/E2-SC-2000EHC
110.SRNKA Motorsport (SVK)Christopher Ondrej (SVK)lada vftsE11600MSR
111.Best Lap SRL (ITA)Simone Faggioli (ITA)Osella FA30D/E2-SS-3000EHC
112.Best Lap SRL (ITA)Marco Capucci (ITA)Osella PA21SCN/E2-SC-2000EHC
113.Best Lap SRL (ITA)Fausto Bormolini (ITA)Osella PA 30CN/E2-SC-3000EHC
114.KV motorsport (Cze)Richard Meixner (Cze)Mitsubishi Evo 8E1H+2000ČTZAV
115.. (.)Marek Foldi (SVK)Seat LeonNP32000SKP
116.KRTZ s.r.o. (CZ)Martin ZEMAN (CZ)Mitshubishi EVO VE1H+2000ČTZAV
117.HBRT - MEDIALIFE (SVK)Marián Matúš (SVK)Citroen Saxo VTRE1-1600MSR
118.Czech National Team (CZE)Petr Vítek (CZE)Osella PA20SCN/E2-SC-3000EHC, MMČR
119.JOSK Racing Team (SVK)Ján Ondrejka (SVK)Renault Alpine A110 -1600H+1300MSR
120.ppc motorsport (svk)martin juhas (svk)bmw m3NP4+2000SKP
121.ARPenviro Team (SVK)Kamil Švec (SVK)HONDA CivicNP21600SKP
122.- (-)Ján Barica (SVK)Subaru ImprezaNP4+2000SKP
123.- (-)Jan Barica (SVK)Daihatsu CharadeNP1-1400SKP
124.Petrik Marian (SVK)Marian Petrik (SVK)vw lupoE1-1400MSR
125.EMS Racing Slovakia (SVK)Peter Florek (SVK)Mitsubishi Lancer EVO IIIE1+2000MSR
126.Jaroslav Krajči (SVK)Jaroslav Krajči (SVK)LOLA B02/50D/E2-SS-3000EHC, MSR, MMČR
127.Bohumil Pfeifer (cze)Bohumil Pfeifer (cze)Skoda OctaviaE2-SH-2000EHC, MMČR, MČR
128.Autoklub JV Sport Racing v AČR (CZ)Pavel Malý (CZ)VW Lupo GTIE1H-1600ČTZAV
129.Autoklub JV Sport Racing v AČR (CZ)František Gruntorád (CZ)VW Lupo GTIE1H-1600ČTZAV
130.Autoklub JV Sport Racing v AČR (CZ)Jakub Vonšák (CZ)VW Lupo GTIE1H-1600ČTZAV
131.Ennoble racing klub (CZE)Petr Vojáček (CZE)Nissan 350Z FairladyGT-3500EHC, MMČR
132.bez (bez)Štefan Vancík (SVK)Fiat 127NP1-1400SKP
133.Autoklub JV Sport Racing v AČR (CZ)Eliška Popová (CZ)Škoda Pick UpE1H-1400ČTZAV
134.bobosik topolcany (svk)mario bobosik (svk)VW Polo 1.4 16vNP1-1400SKP
135.Czech national team (CZE)Lukáš Vojáček (CZE)Mitsubishi Lancer Evo 8A+3000EHC, MSR, MMČR
136.Ennoble racing klub (CZE)František Chaloupka (CZE)Mitsubishi Lancer Evo 6E1+3000MMČR
137.. (.)Martin Mesaros (SVK)Skoda 120lsNp1-1400SKP
138.CMM-Media sport s.r.o (SVK)Peter Deak (SVK)Renault Clio RS--MSR
139.Andrišeková Gabriela (SVK)Gabriela Andrišeková (SVK)Škoda 130 RSCategory 3C1HHCC, MSR
140.. (.)Mojmír Čambal (SVK)Citroen Saxo VTSNP2-1600SKP
141.L Racing s.r.o (SVK)Alexander Baffy (SVK)........ ..AA-1600EHC, MSR, MMČR
142.AMK Vrbno pod Pradědem (cze)Lukáš Matušek (CZE)ŠKODA 130 RScategory3C1MČRHA
143.L Racing s.r.o. (SVK) (POL)ROMAN BARAN (POL)RENAULT CLIOE-2000MSR, MMČR
144.L Racing s.r.o. (SVK)Peter Lipták (SVK)Mitsubishi Lancer EVO VIIIE1+2000MSR
145.Vojtěch Staněk (CZE)Vojtěch Staněk (CZE)Citroen C2E1H-1600ČTZAV
146.MAX MOTORSPORT (SK)Drahoslav Šubert (CZ)Mitsubishi Lancer EVO 9E1+2000MMČR
147.Bohumil Pfeifer (CZE)Petr Řehoř (CZE)Škoda Octavia 2.0 20VE1H-2000ČTZAV
148.UB Racing Team (CZE)Filip Kuba (CZE)Subaru Impreza StiE1+2000MMČR
149.Fuchs Racing Team (SVK)Maroš Kysucký (SVK)Mitsubishi Lancer Evo 6A+2000MSR
150.Fuchs Racing Team (SVK)Martin Kysucký jun. (SVK)Seat Ibiza 1,9TDiA-2000MSR
151.Petr Mitánek (CZE)Jakub Satek (CZE)Honda Civic Type RE1H-2000ČTZAV
152.CMM-Media sport s.r.o (SVK) (SVK)Bolaček Štefan (SVK)Škoda Fabia RS TDIN-2000MSR
153.LUBOR NOVY (CZE)LUBOR NOVÝ (CZE)DALLARA JSC 302D/E2-SS- 2000EHC, MMČR, MČR
154.... (..)Mário Tóth (SVK)Škoda 110 LNP11400SKP
155.TEAM ITALIA (ITA)Uberto Bonucci (ITA)OSELLA PA 9/90Category 4D5HHCC, MČRHA
156.AKK PETAR KLEPAC (CRO)Tomislav HUHVIC´ (CRO)Mitsubishi LancerN+2000EHC
157.ZAGREB RACING TEAM (CRO)DAMIR Mašič (CRO)Mitsubishi Lancer EVO IXN+2000EHC
158.CMM MEDIA SPORT sr.o (svk)Tomas Ondrej (svk)Mitshubishi LancerN+2000EHC, MSR, MMČR
159.SAS Zlín (CZE)Josef Sterba (CZE)FIAT Abarth 1000TCCategory 1A2HHCC, MČRHA
160.Golský Marian (SK)Marian Golský (SK)FORD CosworthNP4+2000SKP
161.KV MOTORSPORT KLUB (CZE)Jan Čermák (CZE)Mitsubishi EVO IVE1H+2000ČTZAV
162.Liqui Moly Racing Team (CZE) (CZE)Milan Boháč (CZE)Renault ClioE1H-2000ČTZAV
163.Liqui Moly Racing Team (CZE) (CZE)Radek Klukan (CZE)BMW E36 M3E1H+2000ČTZAV
164.SÚDST s.r.o. (SVK)Marián Gróf (SVK)SUZUKI SWIFT SPORTE1-1600MSR
165.Schwan Roman (CZE)Ján Trnka (.)Škoda FelíciaA-1600EHC, MMČR, MČR
166.SUCHOMEL Lukáš (CZE)Lukáš Suchomel (CZE)Lotus EliseE1+2000MMČR
167.VIMOTORSPORT (ITA)Christian Merli (ITA)Osella PA2000CN/E2-SC-2000EHC

Pozn.: Prihlášky su zoradené podľa času schválenia administrátorom.