39. Miedzynarodowy Bieszczadzki Wyscig Górski

Kategória: PAV
Dátum konania: 17. - 19.05.2013
Uzávierka podávania prihlášok:

Preteky  zaradené do FIA CEZ MajstrovstievMajstrovstiev Poľska (GSMP) a Majstrovstiev Slovenska (MSR) v pretekoch automobilov do vrchuktoré sa uskutočnia v dňoch 17. - 19. mája 2013 v poľskom Zaliuži.
Do klasifikácie FIA CEZ a MSR sa prihlasujete prostredníctvom tejto stránky, do klasifikácie GSMP prostredníctvom webstránky PZMtak ako je uvedené v zvláštnych ustanoveniach.

Zoznam prihlásených

P.č. Súťažiaci Jazdec Vozidlo Skupina Trieda Pretek
1.hbrt-medialife racing team (SVK)Erich Achs (SVK)Opel Lotus FormulaE2-SSE2-2000CEZ, MSR
2.Ivan (SVK)Ivan Kačeriak Ivan Kačeriak (SVK)Honda CRXS2000
3.Profi Technology s.r.o. (SVK)Ján Miloň (SVK)Škoda Fabia WRCA2000+MSR
4.Autotechna Racing Team (SVK)Tomáš Mády (SVK)KIA cee'dE1-2000MSR
5.Styllex motorsport (SVK)Martin Koči (SVK)Škoda Fábia S2000A-2000MSR
6.BELTOWSKI MOTORSPORT (POL)MARCIN BELTOWSKI (POL)SUBARU IMPREZAE1+2000MSR
7.TOMASZ NAGÓRSKI (PL)TOMASZ NAGÓRSKI (PL)SUBARU IMPREZA 4TurboE1/OPEN+2000CEZ, MSR
8.. (POL)Jacek Madziara (POL)BMW E87 120dNN-2000MSR
9.HBRT - MEDIALIFE (SR)Marián Matúš (SR)Citroen SaxoE11600MSR
10.AK Revúca (SVK)Jozef Kriška (SVK)Škoda FabiaE1-2000CEZ, MSR
11.L Racing s.r.o. (SVK) (POL)ROMAN BARAN (POL)RENAULT CLIOEE1-2000CEZ, MSR
12.Anton Sloboda (SVK)Anton Sloboda (SVK)ŠKODA 110R/130RE11400MSR
13.Slovakia rally systém (SVK)Igor DROTÁR (SVK)ŠKODA FabiaE 1+ 2000CEZ, MSR
14.Slovakia rally systém (SVK)Michal st. KOVALČÍK (SVK)ŠKODA Oktávia WRCA+ 2000CEZ, MSR
15.Slovakia rally systém (SVK)MICHAL ml. KOVALČÍK (SVK)ŠKODA Oktávia WRCA+ 2000CEZ, MSR
16.Vladimír Podmajerský (SVK)Vladimír Podmajerský (SVK)Peugeot 206 RCS-2000MSR
17.STRONG RACING TEAM (SVK)Andrej Kacvinsky (SVK)Renault ClioN2000MSR
18.motorservis-koleno (svk)milos milos (svk)Skoda 130LRE1-1600MSR
19.motorservis-koleno (svk)milos milos (svk)Skoda Octavia kit carE1-2000MSR
20.L Racing s.r.o. (SVK)Jozef Béres (SVK)Audi Quattro S1E2SHMSR
21.L Racing s.r.o. (SVK)Peter Lipták (SVK)Mitsubishi Lancer EVO VIIIA+2000CEZ, MSR
22.STRONG RACING TEAM (SVK)Bohumír Čambálik (SVK)OPEL CALIBRAE1-2000CEZ, MSR
23.EMS RACING TEAM SLOVAKIA (SVK)PETER AMBRÚZ (SVK)VAUXHALL VECTRAE1-2000CEZ, MSR
24.Oto Hroba (SVK)Oto Oto (SVK)Citroen SAXO VTSE11600CEZ, MSR
25.Oto Hroba (SVK)Martin Hroba (SVK)Skoda FABIAE11400CEZ, MSR
26.bez (SVK)LADISLAV DEAK (SVK)SKODA FABIAE11400MSR
27.MICHAŁ BOCHENEK (POL)MICHAŁ BOCHENEK (POL)HONDA CIVIC TYPERA2000CEZ, MSR
28.PIT-STOP Racing (Pol)Rafał Grzywaczyk (POL)Honda CRXE1E1-2000MSR
29.Flora Krakow (Pol)Grzegorz Kozioł (Pol)Mitsubishi Lancer Evolution VIIIAA+2000CEZ, MSR

Pozn.: Prihlášky su zoradené podľa času schválenia administrátorom.